1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver

1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver
Vaše cena s DPH
2 369 Kč
Vaše cena bez DPH
1 958 Kč
Dostupnost
není skladem
Kód
100788


Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones Silver1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones SilverTechnické parametry

Obr. Více řadičů, dokonalé audio 1468575a

Více řadičů, dokonalé audio

Téměř všechna sluchátka s jedním řadičem, který odvádí veškerou práci, což způsobuje zkreslení a ztrátu detailů. Stejně jako hi-fi zvukový systém tak i tato sluchátka jsou vybavena vysoce účinným keramickým výškovým reproduktorem, který umožňuje rychlejší odezvu pro dokonalé detaily a basový reproduktor používaný v profesionálních reproduktorech pro silnější basy a hloubku, a titanový řadič pro reprodukci hudby v celém jejím rozsahu.

Obr. Studiová kvalita 1468575b

Studiová kvalita

Navržena pro maximální výkon a pohodlný poslech. Kožený hlavový můstek je prodyšný a jeho vnitřní část používá inteligentní drážky pro zmírnění tlaku, zatímco kožené polstrované uši se otáčejí o 45 stupňů, aby odpovídaly tvaru vaší hlavy a uším.

Obr. Inspirovaná funkce. Inspirovaná forma 1468575c

Inspirovaná funkce. Inspirovaná forma

Zvuková komora ze slitiny hliníku zvyšuje akustickou odezvu, zatímco polymerové "Rims" chrání vnější basový reflektor pro větší flexibilitu a životnost. Bilance a krása se spojují, když má všechno svůj účel.

Obr. Odolná konstrukce z hliníkové slitiny 1468575d

Odolná konstrukce z hliníkové slitiny

Nejmodernější konstrukce ze slitin hliníku zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti otiskům prstů pro dokonalý vzhled.

Obr. Vyladěny odborníkem 1468575e

Vyladěny odborníkem

Luca Bignardi, 1MORE hlavní zvukař, zdokonalil finální ladění Triple Driver Over-Ears, aby přinášely plně vyvážený a precizní požitek ze zvuku.

Obr. Odnímatelný kabel 1468575f

Odnímatelný kabel

Triple Driver Over-Ear Sluchátka s odnímatelným, měděným drátem bez obsahu kyslíku, který zajišťuje dokonalý zvuk. Měděný drát bez obsahu kyslíku je zabalen a plášť opletený z jádra kevlaru, poskytuje zvýšenou odolnost a volnost před zamotáním.

Obr. Přenosné 1468575g

Přenosné

Pouzdra na ušní klapky lze otočit dovnitř o 45 stupňů nebo sklopit pro snadné skladování a cestování. Součástí balení je také luxusní cestovní pouzdro

Technické parametry

 • Hmotnost: 293 g
 • Drát: Měď neobsahující kyslík
 • Délka kabelu: 1,35 m
 • Typ konektoru: 3,5 mm pozlaceý
 • Impedance: 32 ohmů
 • Citlivost: 104 dB
 • Frekvenční odezva Rozsah: 20-40,000 Hz
 • Maximální výkon: 50 mW
 • Implementace standardů: Q / WMSX 003-2016
 • Obsah balení: Triple Driver Over-Ear Sluchátka, pozlacený adaptér 3,5 mm na 6,3mm (1/4"), Cestovní pouzdro, Uživatelský manuál
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty