1MORE Stylish Bluetooth In-Ear Headphones Gold

1MORE Stylish Bluetooth In-Ear Headphones Gold
Vaše cena s DPH
379 Kč
Vaše cena bez DPH
313 Kč
Dostupnost
není skladem
Kód
100781


Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

1MORE Stylish Bluetooth In-Ear Headphones GoldTechnické parametry

Obr. Stylish Bluetooth In-Ear Headphones 1461064a

Stylish Bluetooth In-Ear Headphones

Vyberte si mezi 4 stylovými barevnými možnostmi, které odpovídají vašim osobním preferencím: růžová, platinově zlatá, mátově zelená a půlnoční černá. Zvuková komora, kabel a špičky do uší mají stejné barevné schéma pro nadčasovou estetiku.

Obr. Streamlined beauty 1461064b

Streamlined beauty

Sluchátka Stylish BT Headset přijaly nový koncept designu, který nabízí jak elegantní, tak hladkou sestavu bez jakýchkoli pevných tvarů nebo úhlů. Tento nový designový koncept kombinuje vysoce výkonné špunty s elegantním komfortem, s měkkým a ergonomickým krkem, který vám umožní dlouhodobý komfortní poslech hudby.

Obr. Skvělý desing 1461064c

Skvělý desing

Zvuková komora je vyrobena z materiálu ABS a je opatřena vakuovou vrstvou pro lesklý povrch. Měkké silikonové náušníky, které jsou šetrné k pokožce, poskytují pohodlné nošení při dlouhodobém používání a těsné utěsnění, které zabraňuje úniku zvuku. Matovaná PE SR trubka pod pouzdrem poskytuje zvýšenou odolnost při manipulaci s jakýmkoliv stavem.

Obr. Duální dynamický design 1461064d

Duální dynamický design

Koaxiální duální dynamický design ovladače zajišťuje rovnováhu mezi komorou s malým průměrem, což vede k prvotřídní kvalitě zvuku. Uspořádání antistrofické cívky zpět pomáhá kompenzovat magnetické rušení a udržuje vysokou citlivost. Antistrofické rozvržení cívky také pomáhá udržovat konzistenci šíření zvukové vlny z různých membrán, takže si můžete vychutnat vynikající zvukový výkon.

Obr. Rychlé nabíjení 1461064e

Rychlé nabíjení

Stylový BT je vybaven 3C baterií, která je schopna 3x rychlejší nabíjení než většina standardních baterií. Funkce rychlého nabíjení vám poskytuje 3 hodiny provozu s dobou nabíjení pouhých 10 minut, což je ideální pro ty, kteří jsou vždy na cestách.

Obr. Bezdrátová svoboda 1461064f

Bezdrátová svoboda

Bluetooth 4.2 zajišťuje snadné párování mezi sluchátky a jakýmkoli zařízením podporujícím technologii Bluetooth. Zažijte stabilní spojení až 10 metrů, takže si můžete vychutnat hudbu v naprosté svobodě.

Obr. Perfektní ergonomika 1461064g

Perfektní ergonomika

Náš nový zjednodušený design byl pečlivě promyšlen, aby vám poskytl bezpečné a pohodlné nošení. Vysoce kvalitní silikonový materiál používaný v celém stylovém oblouku na krk má vestavěný paměťový kov, díky němuž je krk kujný, takže přesně padne na Váš krk. Prakticky umístěný multifunkční ovladač umožňuje snadné ovládání skladeb, hlasitosti a přijímání telefonních hovorů.

Technické parametry

  • Čas nabití: 50 minut
  • Výdrž při hovoru: až 6 hodin
  • Výdrž poslechu hudby: až 6 hodin
  • Dosah Bluetooth: 10 m
  • Verze Bluetooth: 4.2
  • Bluetooth protokol: HFP/A2DP/AVRCP
  • Vstup: 5V 1A
  • Váha: 23,4 g
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty